מה מניע אותנו

EVCharge

מנועי בעירה פנימית, המניעים כבר למעלה ממאה שנה את הרכבים בהם אנחנו נוסעים, סללו את הדרך לחברה מקושרת יותר. הם אפשרו לנו להגיע רחוק יותר, מהר יותר, והעניקו לנו את החופש להתגורר ולעבוד היכן שנרצה. עכשיו, אחרי שהובילו את עולם התחבורה, מנועי הבעירה הפנימית מאולצים לפנות את הדרך למנועים נקיים יותר, מנועי המאה ה-21 .

לעומת הרכבים המסורתיים, המונעים באמצעות הבנזין, מנועים חשמליים מפחיתים את פליטת הפחמן ב- 54%. זו הסיבה שתריסר מדינות כבר הכריזו על תכניות עתידיות לאיסור מכירת מכוניות מונעות בנזין, חלקן ייושמו כבר משנת 2025 . תקנות אלה גם הניעו יצרני מכוניות רבים 'לחשמל' את דגמי המכוניות שלהם.

אבל אנחנו לא כאן כדי לספר לכם על היתרונות האדירים של רכבים חשמליים. את אלה אתם כבר מכירים. אנחנו כאן כדי לספק לכם את הפתרונות והתשתיות שיאפשרו לכם להצטרף למהפכה העולמית הזו בקלות ובחסכוניות.

אנחנו כאן כי אנחנו מאמינים בעולם נקי יותר

חברת EVCharge מבית אורד

EVCharge

אורד החלה לעסוק בתחום של "רשת טעינה עבור רכבים חשמליים" בשנת 2017 , מתוך ראייה אסטרטגית ושימוש ביכולות וניסיון החברה בתחום התשתיות, תמיכה ושירות בפריסה ארצית, והקימה לצורך כך את חברת הבת EVCharge אשר חתמה על הסכם הפצה עם חברת EVBox ההולנדית מתאגיד האנרגיה הצרפתי Engie כמפיצה בישראל.

EVBox  מייצרת ומתקינה עמדות טעינה חשמליות מתקדמות ביותר, לרבות שליטה וניטור מרחוק. לחברה יכולת ניהול הרשאות Billing ,באמצעות תוכנת ניהול מתקדמת ביותר המפעילה כיום כ 70,000 מטענים ברחבי העולם.

EVCharge  מציעה עמדות מנוהלות לפריסת רשת במרחב הציבורי, במגזר העסקי כמו כן עמדות לציי רכב והתקנת עמדות ביתיות .

בנוסף עמדות טעינה מהירות ואולטרה-מהירות אשר יותקנו בדרכים בין עירוניות.

למידע נוסף
השאר פרטים

הצטרף למהפכת הרכב החשמלי
Join The Revolution